slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

872225
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
255
195
450
870075
3118
3743
872225
Twoje IP: 3.236.59.63
Czas: 2020-07-14 15:39:19

 fb

 

  

 

 narodowy program

 biblioteka narodowa

 ministerstwo kultury

   

 b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Aktualności
zakonczenieGminna Biblioteka w Michałowie zaprasza na zakończenie roku czytelniczego w dniu 1 lipca 2015 roku  (środa) na godzinę 16.00
zdjęcie11121Dnia 17 czerwca br. w ramach promowania lokalnej twórczości do Gminnej Biblioteki przyszły dzieci z naszego przedszkola. Pszczóki z panią Agnieszką Czerniawską i Krasnoludki z panią Danutą Jarmolik.
xsdafsdgv312 czerwca, piatek, piękne popołudnie.
Zwolennicy malarstwa olejnego zostali zaproszeni do Gminnej Biblioteki na spotkanie z autorką obrazów Alicją Urbaniak z Ełku.

 

zdjęciecdscv3W ramach akcjii Cała Polska czyta dziecom naszym pociechom wiersze Juliana Tuwima czytali:
władze samorządowe, nauczyciele, bibliotekarze, aktorzy.
zdjęciexsac9Gminna Biblioteka w Michałowie zaprasza na wystawę prac, obrazów Alicji Urbaniak z Ełku.
xcederf28Wzorem akcji ,,Noc w Muzeum" po raz pierwszy w dniu 30 maja br. w całej Polsce organizowano imprezy pt.,,Noc w Bibliotece". W tej zabawie wzięło udział ponad 500 bibliotek w całej Polsce w tym i nasza Biblioteka w Michałowie.
aaaaaaaa66Na seminarium bibliotekarzy z czterech powiatów (białostocki, łomżyński, moniecki i suwalski) w dniu 19 maja br. w Supraślu kierownik Książnicy Podlaskiej pani Małgorzata Rokicka posumowała konkurs ,,Literackie kwiaty powiatu białostockiego".
v dfbhgtjyyhW dniu 20 maja br. w zakresie zajęć edukacyjnych gościliśmy dwie grupy przedszkolaków z G.P. w Michałowie. O godz. 10.30  zawitała do nas grupa p. Iwony Nazarko ,,Muchomorki".  A o 12,30  przybyła do biblioteki grupa p. Lili Gwizdak '" Pszczółki ".
Tematy zajęć dla obu grup były takie same.
aaaaaaaa59W dniach 6 - 16 maja br. w naszej bibliotece trwała ciesząca się dużym powodzeniem loteria fantowa. Wykorzystaliśmy pobyt pana Piotra Nesterowicza w Michałowie i zaprosiliśmy do losowania nagród. Pan Piotr wylosował następujących laureatów:
aaaaaaaa38Do Gminnej Biblioteki w Michałowie w ramach Dni Oświaty, Książki i Prasy  przybył autor książki pt,,Cudowna" Piotr Nesterowicz. Autor opisuje zjawisko cudu w Zabłudowie, a było to 50 lat temu w maju 1965 roku. Książka ,,Cudowna" zdobyła Nagrodę Literacką Prezydenta Białegostoku im. Wiesława Kazaneckiego.
spotkanieMaj, to wyjątkowy miesiąc, również w życiu bibliotek .Od 3 maja obchodzimy uroczyście Dni Oświaty, Książki i Prasy. W bibliotece funkcjonuje kiermasz książek ( można kupić dobrą książkę za szymboliczną złotówkę), loteria fantowa (książkowa) oraz spotkania autorskie.
NesterowiczNa zaproszenie Gminnej Biblioteki w Michałowie w dniu 19 maja 2015 roku przyjedzie do Michałowa znany pisarz, autor książki pt: "Cudowna" - Piotr Nesterowicz.

ksiazka w plakacie 6828Gminna Biblioteka w Michałowie z okazji Dni Oświaty, Książki i Prasy organizuje konkurs dla Czytelników.

Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 12-16 maja br. wypożyczyć książkę, wypełnić kupon i czekać na losowanie cennych nagród.

zdjęcie18Znakomita polska pisarka, Barbara Kosmowska w ramach DKK ( Dyskusyjny Klub Książki)  23 kwietnia br. gościła w Gminnej Bibliotece w Michałowie.

targi ksiazkiW Białymstoku w dniach 24 - 26 kwietnia 2015 roku królowała książka. Właśnie w tych dniach po raz czwarty do Białegostoku zjechało ponad 60 wydawnictw i wielu znanych pisarzy.

image func,,Jestem strażnikiem przyrody". Grupa przedszkolna ,,Krasnoludki" odwiedziła bibliotekę wraz ze swoją panią Danutą Jarmolik. Było to 23 kwietnia 2015 roku.

zdjęcie29W Gminnej Bibliotece w Michałowie w ramach szkolenia  z zakresu ECDL e - Citizen  trwa 40 godzinny kurs komputerowy.

214-kolorowe-pisanki-wielkanocne

W dniu 22 kwietnia 2015 roku do siedziby Gminnej Biblioteki w Michałowie przy ulicy Białostockiej 30A zaprosiliśmy dzieci wraz z rodzicami na podsumowanie konkursu pt. "Świąteczne ozdoby Wielkanocne". Kierownik Biblioteki Mikołaj Greś podsumował wyniki konkursu i przedstawił laureatów.

Joomla Templates - by Joomlage.com