UWAGA! UWAGA! KONKURS Z NAGRODAMI.

jesien2016Wszystkich chętnych, a szczególnie uzdolnionych plastycznie Gminna Biblioteka w Michałowie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt.: "JESIEŃ IDZIE PRZEZ ŚWIAT".


Starsi ludzie, Wasze babcie, dziadkowie a nawet rodzice pamiętają piękne polskie piosenki - przeboje muzyczne o jesieni. Czesław Niemen śpiewał: Mimozami jesień się zaczyna..., Krzysztof Klenczon zachwycał pięknym tekstem i wykonaniem przeboju:Jesień idzie przez park a Skaldowie z Łucją Prus śpiewali przeuroczą piosenkę o jesieni pt,,W żółtych płomieniach liści". Piosenkarz, rodowity białostocczanin Janusz Laskowski zasłynął w całej Polsce nieśmiertelnym przebojem pt,, Żółty jesienny liść". Jak widzicie motywacji do prac plastycznych jest wiele. Nie musi to być, chociaż może, piosenka. Jeśli zachwyca Cię piękno kolorów jesieni, bogactwo przyrody, koloryt lasów, szczególnie liściastych czy zbiory jesiennych warzyw wymyśl temat i weź udział w naszym konkursie. Prace plastyczne na konkurs wykonaj techniką dowolną i przynieś do biblioteki w Michałowie przy ulicy Białostockiej 30A.
Termin ostateczny to 31.10.2016 rok. Nasz jesienny konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży do 15 lat. Szczegóły o konkursie można uzyskać w bibliotece (85) 7 189 200).
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE. CZEKAJĄ NA WAS CENNE NAGRODY!!!

Czytany 447 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com