Już wkrótce bezpłatny, e-learningowy kurs języka angielskiego dla dzieci w bibliotece!

komputer1Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na ciekawy kurs języka angielskiego Funenglish.pl. Uczymy poprzez zabawę. Kurs składa się z filmów, piosenek, edukacyjnych gier, fotolekcji i interaktywnych ćwiczeń. Kurs wykorzystuje metodę "Immersion", polegającą na zanurzeniu w języku angielskim, co sprawia, że dzieci mówią i myślą w języku angielskim, dzięki czemu postępy w nauce są znacznie szybsze niż w tradycyjnych metodach nauczania.

 Dzieci mogą korzystać z kursu zupełnie samodzielnie lub pracując w grupie. Dla dzieci młodszych przygotowujemy  grupę zorganizowaną z zajęciami pod opieką pracownika biblioteki. Zapisy przyjmujemy w bibliotece. Liczba miejsc ograniczona.

Dzięki kursowi dzieci:

  • oswajają się z językiem angielskim i zwiększają jego znajomość,
  • uczą się przez zabawę –  nie muszą wkuwać nowych słówek – uczą się myśleć i mówić w języku angielskim. I jednocześnie dobrze się bawią!
  • korzystają z multimediów dostępnych w bibliotece
  • uczą się pracy w grupie,
  • stają się bardziej samodzielne i systematyczne,
  • uczą się obsługi komputera i Internetu,
  • ich postępy w nauce przekładają się na lepsze oceny w szkole
  • ponad 10 tysięcy dzieci, skorzystało już z kursu i uczą się wspólnie z Funenglish.pl w bibliotekach
  • certyfikat – otrzymuje go każde dziecko, które ukończy kurs – czyli przez dziewięć miesięcy będzie grało w gry, oglądało filmy, robiło ćwiczenia i bawiło się w karaoke. Certyfikat dostanie wtedy śpiewająco!

Nauka w przyjaznej atmosferze jest łatwiejsza – dzieci lubią uczyć się w bibliotece, lubią spędzać tu wolny czas. Bo biblioteka to miejsca przyjazne, gdzie można spotkać koleżanki i kolegów, razem pograć na komputerze – także w gry na Funenglish.pl.

Na czym polega kurs?

Kurs został stworzony dzięki połączeniu najnowszych technologii z tradycyjnym nauczaniem. Składa się z ponad 60 gier edukacyjnych, setek filmów, piosenek, fotolekcji i ćwiczeń opracowanych przez ekspertów. Dzieci w świecie FunEnglish.pl przeżywają przygody wraz z bohaterami gier i filmów. Uczą się bezpośrednio od native speakerów!

Kurs wykorzystuje metodę "Immersion", polegającą na zanurzeniu w języku angielskim. Jest to szczególnie istotne, ponieważ polskie dzieci nie mogą stale komunikować się po angielsku w domu i w szkole. FunEnglish.pl tworzy takie sytuacje komunikacyjne. Sprawia, że dzieci mówią i myślą w języku angielskim, dzięki czemu postępy w nauce są znacznie szybsze niż w tradycyjnych metodach nauczania.

Kto i jak może skorzystać z kursu?

Każde dziecko, które przyjdzie do biblioteki, będzie mogło skorzystać z kursu FunEnglish.pl samodzielnie. Dokładnie tak, jak na co dzień korzysta z gier komputerowych.

Dla młodszych dzieci oferujemy pomoc pracownika biblioteki który poprowadzi zorganizowane zajęcia grupowe.

Kurs składa się z sześciu bloków, podzielonych na 11 podrozdziałów. W skład każdego podrozdziału wchodzi gra edukacyjna, krótki film, piosenka karaoke, fotolekcja oraz ponad 20 ćwiczeń. Po przejściu przez wszystkie bloki dziecko zapozna się z prawie tysiącem zwrotów przydatnych w 90% sytuacji komunikacyjnych.

Szczegóły już wkrótce na stronie biblioteki (biblioteka.michalowo.eu) i w Gazecie Michałowa

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (działanie 8.1), na lata 2007-2013, a także z Budżetu Państwa.

 

Czytany 1871 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com