zdjęcievcds11 lipca 2015 roku w Gminnej Bibliotece w Michałowie tradycyjnie jak co roku najlepsi (młodzi) czytelnicy przybyli do biblioteki. Biblioteka zaprosiła najlepszych czytelników, ale przybyło więcej dzieci, co może tylko cieszyć. Ze swoimi pociechami przyszli do nas rodzice ( w większości mamy), babcie oraz jeden tata.
zdjęcie11121Dnia 17 czerwca br. w ramach promowania lokalnej twórczości do Gminnej Biblioteki przyszły dzieci z naszego przedszkola. Pszczóki z panią Agnieszką Czerniawską i Krasnoludki z panią Danutą Jarmolik.
zakonczenieGminna Biblioteka w Michałowie zaprasza na zakończenie roku czytelniczego w dniu 1 lipca 2015 roku  (środa) na godzinę 16.00
xsdafsdgv312 czerwca, piatek, piękne popołudnie.
Zwolennicy malarstwa olejnego zostali zaproszeni do Gminnej Biblioteki na spotkanie z autorką obrazów Alicją Urbaniak z Ełku.

 

zdjęciecdscv3W ramach akcjii Cała Polska czyta dziecom naszym pociechom wiersze Juliana Tuwima czytali:
władze samorządowe, nauczyciele, bibliotekarze, aktorzy.
zdjęciexsac9Gminna Biblioteka w Michałowie zaprasza na wystawę prac, obrazów Alicji Urbaniak z Ełku.
xcederf28Wzorem akcji ,,Noc w Muzeum" po raz pierwszy w dniu 30 maja br. w całej Polsce organizowano imprezy pt.,,Noc w Bibliotece". W tej zabawie wzięło udział ponad 500 bibliotek w całej Polsce w tym i nasza Biblioteka w Michałowie.
aaaaaaaa66Na seminarium bibliotekarzy z czterech powiatów (białostocki, łomżyński, moniecki i suwalski) w dniu 19 maja br. w Supraślu kierownik Książnicy Podlaskiej pani Małgorzata Rokicka posumowała konkurs ,,Literackie kwiaty powiatu białostockiego".
v dfbhgtjyyhW dniu 20 maja br. w zakresie zajęć edukacyjnych gościliśmy dwie grupy przedszkolaków z G.P. w Michałowie. O godz. 10.30  zawitała do nas grupa p. Iwony Nazarko ,,Muchomorki".  A o 12,30  przybyła do biblioteki grupa p. Lili Gwizdak '" Pszczółki ".
Tematy zajęć dla obu grup były takie same.
aaaaaaaa59W dniach 6 - 16 maja br. w naszej bibliotece trwała ciesząca się dużym powodzeniem loteria fantowa. Wykorzystaliśmy pobyt pana Piotra Nesterowicza w Michałowie i zaprosiliśmy do losowania nagród. Pan Piotr wylosował następujących laureatów:
aaaaaaaa38Do Gminnej Biblioteki w Michałowie w ramach Dni Oświaty, Książki i Prasy  przybył autor książki pt,,Cudowna" Piotr Nesterowicz. Autor opisuje zjawisko cudu w Zabłudowie, a było to 50 lat temu w maju 1965 roku. Książka ,,Cudowna" zdobyła Nagrodę Literacką Prezydenta Białegostoku im. Wiesława Kazaneckiego.
spotkanieMaj, to wyjątkowy miesiąc, również w życiu bibliotek .Od 3 maja obchodzimy uroczyście Dni Oświaty, Książki i Prasy. W bibliotece funkcjonuje kiermasz książek ( można kupić dobrą książkę za szymboliczną złotówkę), loteria fantowa (książkowa) oraz spotkania autorskie.
NesterowiczNa zaproszenie Gminnej Biblioteki w Michałowie w dniu 19 maja 2015 roku przyjedzie do Michałowa znany pisarz, autor książki pt: "Cudowna" - Piotr Nesterowicz.

ksiazka w plakacie 6828Gminna Biblioteka w Michałowie z okazji Dni Oświaty, Książki i Prasy organizuje konkurs dla Czytelników.

Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach 12-16 maja br. wypożyczyć książkę, wypełnić kupon i czekać na losowanie cennych nagród.

zdjęcie18Znakomita polska pisarka, Barbara Kosmowska w ramach DKK ( Dyskusyjny Klub Książki)  23 kwietnia br. gościła w Gminnej Bibliotece w Michałowie.

targi ksiazkiW Białymstoku w dniach 24 - 26 kwietnia 2015 roku królowała książka. Właśnie w tych dniach po raz czwarty do Białegostoku zjechało ponad 60 wydawnictw i wielu znanych pisarzy.

image func,,Jestem strażnikiem przyrody". Grupa przedszkolna ,,Krasnoludki" odwiedziła bibliotekę wraz ze swoją panią Danutą Jarmolik. Było to 23 kwietnia 2015 roku.

zdjęcie29W Gminnej Bibliotece w Michałowie w ramach szkolenia  z zakresu ECDL e - Citizen  trwa 40 godzinny kurs komputerowy.

Joomla Templates - by Joomlage.com