slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

827591
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
160
166
394
826978
1232
1575
827591
Twoje IP: 18.232.124.77
Czas: 2019-08-21 04:07:03

 fb

 

  

 

 narodowy program

 biblioteka narodowa

 ministerstwo kultury

   

 b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Przyjazna biblioteka + w Michałowie

wizyta zerowka 150pxBiblioteka jest dla wszystkich. Dla dorosłych, dojrzałych, dla młodzieży, dla struszków i dla dzieci. Książka jest dobrem wspólnym którym należy się dzielić, źródłem z którego trzeba czerpać i przekazywać dalej. A przy okazji biblioteka w Michałowie to fajne miejsce do spędzenia czasu w sposób interesujący i ciekawy.

O walorach biblioteki przekonały się dzieci z Gminnego Zespołu szkół w Michałowie z klasy „0”B, które 27 lutego wraz z wychowawczynią panią Anną Chołołowicz odwiedziły naszą placówkę. Dzieci obejrzały pomieszczenia biblioteki –wypożyczalnię dla dorosłych, Kącik Malucha, czytelnię prasy oraz  pracownię komputerową. Dzieci zapoznały się z propozycją księgozbioru dla najmłodszych, rozwiązywały zagadki o bohaterach z bajek i wykazały się wiedzą na temat jak należy dbać o książki. Na pamiątkę wizyty każdy „zerówkowicz” obrysował na dużej kartce swoją rączkę i podpisał ja imieniem. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały pamiątkowe plany lekcji i słodycze.

            Uczniowie dziękując za ciekawie i pożytecznie spędzony czas  wręczyli pani bibliotekarce własnoręcznie wykonaną laurkę życząc wielu miłośników książek, radości z pracy i aby pomieszczenia przeznaczone na nową siedzibę dobrze służyły bibliotekarzom i czytelnikom. Biblioteka bardzo im się spodobała i obiecały, że przyjdą tu również z rodzicami.      

 

  • zerowka_001
  • zerowka_002
  • zerowka_003
  • zerowka_004
  • zerowka_005
  • zerowka_006
  • zerowka_007
  • zerowka_008
  • zerowka_009

Simple Image Gallery Extended

Czytany 933 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com