slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

813234
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
51
71
371
811842
2315
2392
813234
Twoje IP: 3.80.38.5
Czas: 2019-02-23 06:18:15

 fb

 

  

 

 narodowy program

 biblioteka narodowa

 ministerstwo kultury

   

 b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Książka na telefon

kjsbcjsbacGminnej Bibliotece w Michałowie i filiom bibliotecznym w Bondarach i w Szymkach zależy bardzo, aby jak najwięcej naszych mieszkańców czytało książki. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom od kwietnia 2014 roku  Gminna Biblioteka wprowadziła nowy system wypożyczeń: ,,KSIĄŻKA NA TELEFON."
Co należy zrobić, aby książka z biblioteki trafiła do czytelnika? Otóż w naszej gminie i w samym mieście Michałowo mieszka sporo schorowanych osób.
Wystarczy zadzwonić do biblioteki, podać jaką czytelnik chce książkę, dokładny adres i w jakich godzinach ma być dostarczona książka.
Podaję telefon do Gminnej Biblioteki w Michałowie: (85) 7 189 200. Biblioteka jest czynna od wtorku do piątku w godzinach: 10.00 - 19.00, a w sobotę w godzinach:13.00 - 19.00
Już pierwsi nasi czytelnicy otrzymali w taki sposób książki z biblioteki. Skontaktowała się z nami pani Stanisława Krućko. Byłam nauczycielką - powiedziała i to języka polskiego (angielskiego również). Przeczytałam wszystkie książki Henryka Sienkiewicza. Oprócz jednej. Nie czytała ,,Bez dogmatu". Czy jest w bibliotece? Sprawdziłem, zadzwoniłem do pani Stanisławy i ustaliliśmy jeszcze tytuły innych książek. Książki zostały dostarczone do mieszkania państwa Krućków ku zadowoleniu obu stron. Przeczytane książki zabrałem do biblioteki.
Szanowni Czytelnicy!!! Zapraszam do korzystania z tej naszej nowej formy wypożyczania książki. Czekam na telefon. 
Mikołaj Greś
Czytany 549 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com