slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

827577
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
146
166
380
826978
1218
1575
827577
Twoje IP: 18.232.124.77
Czas: 2019-08-21 04:05:37

 fb

 

  

 

 narodowy program

 biblioteka narodowa

 ministerstwo kultury

   

 b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Wakacje w bibliotece

cdsferg18Mamy piękne słoneczne lato. Biblioteka pamięta o dzieciach. 5 sierpnia 2015 rozpoczął się cykl imprez dla dzieci. Pierwszym tematem spotkania były mrówki.
Pani Ania zaczęła od przypomnienia przysłów o mrówkach np. pracowity jak mrówka. Później zadawała zagadki. Dzieci radośnie unosząc ręce rwały się do odpowiedzi. Razem z dziećmi panie pokazały sposób wabienia mrówek. Maczały chleb w cukrze i po pewnym czasie pojawiły się mrówki. Próbowały nieść słodkie kruszynki do mrowiska.
Pani Ania przeczytała na głos książeczki z mrówką w roli głównej.
Pani Angelika wyświetliła bajeczkę pt,,Mrówka i konik polny". Wielkim zainteresowaniem cieszył się film o mrówkch pt,, Mrowisko".
Nastepnie dzieci otrzymały kartki i rysowały tematy związane z mrówką. Prace te można obejrzeć w naszej bibliotece.
Spotkanie z dziećmi zostało zakończone konkursem z nagrodami. Padały takie pytania jak: Gdzie mieszkają mrówki? Kto króluje w mrowisku? Co jedzą mrówki? itp.
Dzieciom towarzyszyły mamy, które wykorzystały czas na wypożyczenie książek, czytanie prasy itd.
Nastepne spotkanie w piątek (7 sierpnia br.) o godzinie 11.00 Temat wiodący to pszczoły. Przybędzie pszczelarz... Dzieci czeka wielka niespodzianka. Zapraszamy serdecznie do biblioteki w Michałowie.
Czytany 739 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com