slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

852445
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
62
98
651
850910
3555
4455
852445
Twoje IP: 35.172.216.157
Czas: 2020-03-28 11:16:41

 fb

 

  

 

 narodowy program

 biblioteka narodowa

 ministerstwo kultury

   

 b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

MŁODZI DZIENNIKARZE PO WAKACJACH...

zdjęciecfrhgtyj1... spotkali się w Gminnej Bibliotece w Michałowie. Zosia Aksiucik i Gabriela Wepa uczą się w michałowskim gimnazjum (I A ), a Paulina Wepa uczęszcza do klasy IV B Szkoły Podstawowej w Michałowie. Był na spotkaniu rodzynek, uczeń klasy IV B Kacper Stocki.
Młodzi, przyszli redaktorzy opowiadali o przygodach na wakacjach. Okazało się, że wszyscy byli na koloniach nad Bałtykiem. Morze i owszem podobało się ale jednym głosem narzekali, że za mało było zabawy na piaszczystych plażach. Była surowa dyscyplina i słabe jedzenie. Przyszli redaktorzy chcą pisać. To dobry znak. Pan Mikołaj udzielał fachowych porad redaktorskich: jak pisać teksty, obserwować otaczające życie i szukać interesujących tematów. Było to pierwsze spotkanie miłośników pisania w tym roku. Następne za tydzień. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do pisania. Spotykamy się w naszej bibliotece 20 września tuż po godzinie 15-tej.
Czytany 418 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com