slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

872232
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
262
195
457
870075
3125
3743
872232
Twoje IP: 3.236.59.63
Czas: 2020-07-14 15:45:17

 fb

 

  

 

 narodowy program

 biblioteka narodowa

 ministerstwo kultury

   

 b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

SPOTKANIE MIŁOŚNIKÓW KSIĄŻEK W RAMACH DKK

DSC03132W Gminnej Bibliotece w Michałowie w ramach DKK (Dyskusyjny Klub Książki) 11 marca 2017 roku odbyło się spotkanie miłośników czytania książek. Tym razem znawcy dobrej książki na tapetę wzięli autora Jarosława Kreta.

Znany prezenter pogody i miłośnik dalekich podróży napisał książkę pt,, Moje Indie". Na 330 stronach opisał swoje wrażenia z podróży po tym ogromnym i zróżnicowanym kulturowo kraju. Nazwisko znane, wydawało się, że i  publikacja będzie ciekawa. Uczestnicy DKK podkreślali swój zawód. - Spodziewaliśmy się czegoś ciekawszego. - mówili zgodnie. Jarosław Kret nie bardzo się przyłożył do napisania dobrej   książki. Jest chaotyczna, autor ,,skacze" po różnych miejscach starając się pokazać ciekawe życie w Indiach. Pomysł może i dobry, ale wykonanie pełne zastrzeżeń.  Autor we wstępie napisał: ,,Indie zamieszkują Indusi, często w Polsce zwani Hindusami, ale już hindusi (często nazywani hinduistami) to wyznawcy religii - hinduizmu". Szukając plusów to można pochwalić autora pana Jarosława Kreta za dość dobre zdjęcia pokazujące życie w Indiach. Niektórzy podkreślali, że Indie znają, gdyż w bibliotece była znakomita wystawa zdjęć, właśnie z Indii mieszkanki Michałowa pani Edyty Rosiak. Okazało się, że kilka osób było na świetnym spotkaniu z panią Edytą, która relacjonowała swoją podróż po tym mało znanym a ciekawym kraju. Ktoś przypomniał, że pan Jarosław Kret z ekipą nakręcili film o naszym Michałowie. Generalnie podsumowując książka Jarosława Kreta pt,,Moje Indie" nie zachwyca. - Spodziewaliśmy się czegoś bardziej ciekawego, czegoś co by się czytało  z otwartym tchem a tu, niestety,  - podkreślali - członkowie DKK w Michałowie, delikatnie mówiąc, lekki zawód. Tym razem znany celebryta, podróżnik, dziennikarz, fotoreporter i globtroter książką pt,, Moje Indie" zawiódł czytelników DKK w Michałowie. Może następną wyprawę opisze bardziej ciekawie?

  • dsc03131
  • dsc03132
  • dsc03133
  • dsc03134

Simple Image Gallery Extended

   

Czytany 582 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com