slide2-wypozyczalnia slide3-kacikmalucha slide1-pracownia
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 sidecolumn-bullet

Licznik odwiedzin strony

829986
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprz. tygodniu
W tym miesiącu
W poprz. miesiącu
Wszystkie dni
25
22
47
829133
1210
2417
829986
Twoje IP: 35.173.47.43
Czas: 2019-09-17 09:19:33

 fb

 

  

 

 narodowy program

 biblioteka narodowa

 ministerstwo kultury

   

 b bezbarier

 

b bibliotekaplus

 

b ksiaznica

 

b michalowo

 

b rozwojbibliotek

 

 

 

 

 

Już wkrótce bezpłatny, e-learningowy kurs języka angielskiego dla dzieci w bibliotece!

komputer1Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na ciekawy kurs języka angielskiego Funenglish.pl. Uczymy poprzez zabawę. Kurs składa się z filmów, piosenek, edukacyjnych gier, fotolekcji i interaktywnych ćwiczeń. Kurs wykorzystuje metodę "Immersion", polegającą na zanurzeniu w języku angielskim, co sprawia, że dzieci mówią i myślą w języku angielskim, dzięki czemu postępy w nauce są znacznie szybsze niż w tradycyjnych metodach nauczania.

 Dzieci mogą korzystać z kursu zupełnie samodzielnie lub pracując w grupie. Dla dzieci młodszych przygotowujemy  grupę zorganizowaną z zajęciami pod opieką pracownika biblioteki. Zapisy przyjmujemy w bibliotece. Liczba miejsc ograniczona.

Dzięki kursowi dzieci:

  • oswajają się z językiem angielskim i zwiększają jego znajomość,
  • uczą się przez zabawę –  nie muszą wkuwać nowych słówek – uczą się myśleć i mówić w języku angielskim. I jednocześnie dobrze się bawią!
  • korzystają z multimediów dostępnych w bibliotece
  • uczą się pracy w grupie,
  • stają się bardziej samodzielne i systematyczne,
  • uczą się obsługi komputera i Internetu,
  • ich postępy w nauce przekładają się na lepsze oceny w szkole
  • ponad 10 tysięcy dzieci, skorzystało już z kursu i uczą się wspólnie z Funenglish.pl w bibliotekach
  • certyfikat – otrzymuje go każde dziecko, które ukończy kurs – czyli przez dziewięć miesięcy będzie grało w gry, oglądało filmy, robiło ćwiczenia i bawiło się w karaoke. Certyfikat dostanie wtedy śpiewająco!

Nauka w przyjaznej atmosferze jest łatwiejsza – dzieci lubią uczyć się w bibliotece, lubią spędzać tu wolny czas. Bo biblioteka to miejsca przyjazne, gdzie można spotkać koleżanki i kolegów, razem pograć na komputerze – także w gry na Funenglish.pl.

Na czym polega kurs?

Kurs został stworzony dzięki połączeniu najnowszych technologii z tradycyjnym nauczaniem. Składa się z ponad 60 gier edukacyjnych, setek filmów, piosenek, fotolekcji i ćwiczeń opracowanych przez ekspertów. Dzieci w świecie FunEnglish.pl przeżywają przygody wraz z bohaterami gier i filmów. Uczą się bezpośrednio od native speakerów!

Kurs wykorzystuje metodę "Immersion", polegającą na zanurzeniu w języku angielskim. Jest to szczególnie istotne, ponieważ polskie dzieci nie mogą stale komunikować się po angielsku w domu i w szkole. FunEnglish.pl tworzy takie sytuacje komunikacyjne. Sprawia, że dzieci mówią i myślą w języku angielskim, dzięki czemu postępy w nauce są znacznie szybsze niż w tradycyjnych metodach nauczania.

Kto i jak może skorzystać z kursu?

Każde dziecko, które przyjdzie do biblioteki, będzie mogło skorzystać z kursu FunEnglish.pl samodzielnie. Dokładnie tak, jak na co dzień korzysta z gier komputerowych.

Dla młodszych dzieci oferujemy pomoc pracownika biblioteki który poprowadzi zorganizowane zajęcia grupowe.

Kurs składa się z sześciu bloków, podzielonych na 11 podrozdziałów. W skład każdego podrozdziału wchodzi gra edukacyjna, krótki film, piosenka karaoke, fotolekcja oraz ponad 20 ćwiczeń. Po przejściu przez wszystkie bloki dziecko zapozna się z prawie tysiącem zwrotów przydatnych w 90% sytuacji komunikacyjnych.

Szczegóły już wkrótce na stronie biblioteki (biblioteka.michalowo.eu) i w Gazecie Michałowa

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (działanie 8.1), na lata 2007-2013, a także z Budżetu Państwa.

 

Czytany 1875 razy
Joomla Templates - by Joomlage.com